Titles you rated
Empress KiRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5