Titles you rated
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 5.0