Titles you rated
Crush and BlushRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0