Titles you rated
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
CloverfieldRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 0.5
District 9Rated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0