Movies
Ratings
189
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
North CountryRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.0