Titles you rated
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 4.5
Nirvana in FireRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.5
Make a Woman CryRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0