Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0