Titles you rated
SphereRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0