Movies
Ratings
200
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 3.0