Movies
Ratings
300
Ocean's EightRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
Senior YearRated ★ 1.0
A Simple FavorRated ★ 2.5
No Hard FeelingsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.5
A Trip to InfinityRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
EileenRated ★ 2.5