Titles you rated
CarolRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
OasisRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Basic Instinct 2Rated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0