Series
Ratings
24
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 1.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0