Titles you rated
Love MeRated ★ 3.5
Armed Only with a Camera: The Life and Death of Brent RenaudRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Left-Handed GirlRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.5
The NunRated ★ 2.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0