Movies
Ratings
20
2012Rated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
ControllerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
QuickRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0