Series
Ratings
252
Hot SpotRated ★ 4.5
Dead Boy DetectivesRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 5.0- K for KimbapRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The MentalistRated ★ 2.0
Chicago P.D.Rated ★ 3.0
Chicago P.D.Rated ★ 3.0
Chicago P.D.Rated ★ 3.5
Chicago P.D.Rated ★ 3.5
Chicago P.D.Rated ★ 4.0