Movies
Ratings
381
The Ninth GateRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.5
Ed WoodRated ★ 5.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Last Action HeroRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0