Titles you rated
The ProtectorRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The FlintstonesRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 1.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0