Titles you rated
The History of Future FolkRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0