Movies
Ratings
106
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 2.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5