Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
CrankRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
KillersRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0