Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
The Aviator's WifeRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Three Colors: WhiteRated ★ 2.5
RosettaRated ★ 2.5
Labor DayRated ★ 2.5
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 2.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.5
Bones & AllRated ★ 3.5
Scream 6Rated ★ 1.5