Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
UntamedRated ★ 3.0
You Season 5Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.5- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 2.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5