Movies
Ratings
132
SilencedRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0