Titles you rated
Stand Up GuysRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0