Titles you rated
CocoRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
In Our PrimeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Point BreakRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5