Movies
Ratings
171
Tune in for LoveRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
He Was CoolRated ★ 0.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 0.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 0.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 1.5