Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 2.0
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 1.0