Series
Ratings
70
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- 금수저 전쟁Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
MasterChef KoreaRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The DessertRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
대학전쟁Rated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5- 신들린 연애Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5