Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Black PeanRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The IT CrowdRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0