Titles you rated
The Squid and the WhaleRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Sister YujeongRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 5.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
ShortcomingsRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.5
MimangRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0