Titles you rated
Midnight FMRated ★ 4.5
Kiss of the DragonRated ★ 5.0
First BloodRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0