Movies
Ratings
51
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 1.0
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0