Titles you rated
The World of LoveRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
MovingRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5