Series
Ratings
72
DoctorsRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0