Movies
Ratings
54
High School Musical 2Rated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0