Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5