Titles you rated
OldboyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0