Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0