Series
Ratings
33- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
The DeuceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Shameless Season 11Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.0