Series
Ratings
16
East of EdenRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0