Movies
Ratings
193
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
BeginnersRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Stand Up GuysRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Pawn SacrificeRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The AristocatsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0