Titles you rated
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Memories of a Dead EndRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0