Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0