Movies
Ratings
33
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
StardustRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0