Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 0.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5