Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Falling Before FireworksRated ★ 2.5
Dear Mayang StreetRated ★ 3.0- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0
With YouRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Legend of ZhuohuaRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The Legend of HeroesRated ★ 3.5
Duel on Mount HuaRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
When I Fly Towards YouRated ★ 3.0
Three-BodyRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Miss Chun Is a LitigatorRated ★ 3.0
Shining For One ThingRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0