Movies
Ratings
148
Scary Movie 2Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5