Titles you rated
BarbieRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The New MutantsRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0