Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0