Titles you rated
The Royal FamilyRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
So, You Make ItRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5- Hataraki ManRated ★ 3.5
Shingari - Yamaichi Shoken Saigo no SeisenRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0- 知らなくていいコトRated ★ 3.0
- 사이렌 형 사 X 그녀 X 완전 악녀Rated ★ 1.0
The Way I LiveRated ★ 4.0
Bokutachi wa Mada Sono Hoshi no Kousoku wo ShiranaiRated ★ 4.0
Kanzen Furin -Kakusu Bigaku, Abaku Kakugo-Rated ★ 2.0
AnpanRated ★ 3.5
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 3.0
Their MarriageRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5